Psychologie

Prožívání a chování

To co žijeme skrytě v sobě a to co žijeme na očích viditelně lidem je různé u jednotlivců. V zásadě dojde k „součtu“ Vědomého osobního a Nevědomého osobního chování, plus se na výsledku podílí i nevědomí rodinné plus nevědomí kolektivní: důsledkem všeho je to, co uvádí nadpis článku.

Jestliže vliv do Nitra a zpracování pro Vnějšek je podobné, pak člověk nemá problém, chová se spontánně, ve smyslu pravdivě. Co cítí, to žije i mezi lidmi a pro něj, někdy i pro nás druhé to je dobře, je-li kultivovaný..

Náčrt pro podporu paměti je přínosný, působí nejen slovy, ale i obrazem, což je přijatelnější. Podpořená obrazotvornost z vnějšku je velmi účinná. Ale jsou i takoví lidé, kteří neumí vidět ve své „hlavě“ obrazy, pak je tady mají. Lépe se všem zapamatuje názor, než mnoho slov.Komentáře k článku

Menu

O mně

Vystudovala jsem chemii, pedagogiku, .. Pracovala jsem v laboratořích, ve školství, .. Mám ráda lidi, zvířata a přírodu. Fascinují mne jevy hmatatelné čili reálné, ale i iracionální čili takové, jež jsou smysly člověka nezaznamenatelné..

Poslední články

Mocná psychosomatika
Životní magnetismus
Analogie s přírodou
Prožívání a chování
Řeč těla

Náhodné fotografie

Náhodná fotografie
Náhodná fotografie
Náhodná fotografie

Vytvořenou službou P-C.cz - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránek