Psychologie

Životní magnetismus

Poznámky z knihy Karla Weinfurtera r. 1927. Jde o praktickou mystickou literaturu. O představitelích, o magnetismu, o praxi, o léčbě nemocí ad. Jde o volný, nikoliv doslovný text. Psáno r. 2013 autorem LoV., jako studijní informace, pro zájemce o mystiku a zdraví. Mystika není teoretický pojem!

I tehdy i dnes lékaři neznají potřebnou literaturu v tomto ohledu. Kdyby ji lékaři četli, nepopírali by možnosti léčby životním magnetismem. Nedomnívali by se, že nemůže působit i organické změny, že nelze slepému vrátit zrak, zahojit nádor, nebo způsobit růst nové tkáně tam, kde byla úrazem či chorobou zničena. Je s podivem, jak mohou tvrdit o životním magnetismu něco zlého, když princip naprosto neznají. Říct se k tomu dá to, že vědecké bádání osvěcuje, ale toho kdo se nemá na pozoru také zaslepuje – jeho pýchou.Komentáře k článku

Menu

O mně

Vystudovala jsem chemii, pedagogiku, .. Pracovala jsem v laboratořích, ve školství, .. Mám ráda lidi, zvířata a přírodu. Fascinují mne jevy hmatatelné čili reálné, ale i iracionální čili takové, jež jsou smysly člověka nezaznamenatelné..

Poslední články

Mocná psychosomatika
Životní magnetismus
Analogie s přírodou
Prožívání a chování
Řeč těla

Náhodné fotografie

Náhodná fotografie
Náhodná fotografie
Náhodná fotografie

Vytvořenou službou P-C.cz - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránek